![Depresja - Hipnoterapia](images/1.jpg)
Depresja
Ponieważ tak, jak każdy człowiek jest inny, tak dolegliwości i choroby psychiczne są inne, różne. Każdy człowiek cierpiący na depresję zmaga się z nią w odmienny sposób. Tocząc często nierówną walkę.
Ponieważ tak, jak każdy człowiek jest inny, tak dolegliwości i choroby psychiczne są inne, różne. Każdy człowiek cierpiący na depresję zmaga się z nią w odmienny sposób. Tocząc często nierówną walkę.
Silne napadowe bóle głowy, którym bardzo często towarzyszą objawy neurologiczne, zwykle leczone są wyłącznie lekami usuwając jedynie skutek jakim jest ból, bez pozbycia się przyczyny przypadłości.
To jest to uczucie kiedy się martwisz, przejmujesz, kiedy jesteś przestraszony lub spięty na myśl o wydarzeniach, bądź sytuacjach, które się wydarzyły,
To jest to uczucie kiedy się martwisz, przejmujesz, kiedy jesteś przestraszony lub spięty na myśl o wydarzeniach, bądź sytuacjach, które się wydarzyły, lub które mogą mieć miejsce w przyszłości..
Skuteczna walka z uzależnieniem od palenia papierosów.
Ból może wynikać nie tylko z przyczyn fizycznych, ale także emocjonalnych, psychicznych. Na przykład przewlekły stres, lęk, napięcia, zmęczenie. Często są to bóle psychosomatyczne..
Traumy.
Wszelkiego rodzaju fobie
alkohol, narkotyki, sex, hazard, zakupy, słodycze, internet.
anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się.
Dieta wiąże się sama przez się z tymczasowoścą. Zaczynając dietę odchudzającą zaczynamy jeść zupełnie inaczej niż wcześniej, czyli działamy w opozycji do naszych nawyków żywieniowych zarzadzanych przez nasza podświadomośc.
Hipnoterapia pomoże uwierzyć w siebie, poczuć swoją wartość, pozbyć się kompleksów.
Czybsza regeneracjia organizmu.
Lepsze radzenie sobie ze stresem w trudnych sytuacjiach życiowych.
Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (nerwica natręctw, zespół anankastyczny) to zaburzenie, którego cechą charakterystyczną jest występowanie nawracających, natrętnych myśli (obsesje) i/lub czynności (kompulsje), którym trudno się oprzeć, ponieważ próba powstrzymania się od nich wiąże się z narastającym lękiem, niepokojem, napięciem, cierpieniem..
Poprawa wyników w sporcie.
Czasem czujemy się źle, boli nas głowa, plecy, mamy problem z układem pokarmowym, cierpimy na zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania lub przewlekły stres, choć z badań lekarskich jasno wynika, że wszystkie wyniki mamy w normie. Wówczas z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, iż cierpimy na tzw. zaburzeniach psychosomatyczne.
ograniczających przekonań, odkładania na później, utartych negatywnych wzorców.